KLARO container.one® -
Konteyner atık su arıtma tesisi

Akıllı mobil atık su çözümü

KLARO container.one®, 20 veya 40 fitlik standart bir konteynerde bulunan mobil atık su arıtma tesisidir. Sistem, kolayca monte edilip sökülebilecek şekilde tasarlanmıştır (tak ve çalıştır prensibi). Bu, konteyner sistemini özellikle geçici kullanım için uygun hale getirir. Mobil şantiyeler, çalışma kampları, taş ocakları veya birçok işçi ile üretim tesisleri gibi çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. Araştırma, turist veya askeri kamplar gibi uzak yerler için de uygundur. Bir konteynere monte edilerek, teknoloji her türlü hava koşulundan en iyi şekilde korunur ve ayrıca taşınması da kolaydır.

KLARO container.one®, denenmiş ve test edilmiş KLARO One prosesine (tam havalandırmalı SBR tesisi) göre çalışan tamamen biyolojik bir atık su arıtma tesisidir.

Avantajlar ve Özellikler

GÜÇLÜ

GÜVENİLİR

ESNEK

VERİMLİ

Uygulama Alanları

KLARO container.blue® konteyner kanalizasyon arıtma tesisi geçici kullanım için tasarlanmıştır. Konseptleri, sistemin farklı bir yerde tekrar çalıştırılmasına izin verir. Konteyner kanalizasyon arıtma tesisi için uygulama alanları şunları içerir:

Paralel Bağlantı

Daha büyük miktarlarda atık suyun arıtılması için iki veya daha fazla KLARO container.blue® sistemi gereklidir. Aynı ekipman paralel bir bağlantıda kurulur. Paralel olarak çalıştırılan sistemler, ortak bir atık su toplama tankı ve pompalama istasyonları (atık su toplama tankına entegre veya harici pompa istasyonları aracılığıyla) aracılığıyla ham atık suyla eşit olarak beslenir. Bu şekilde, düzensiz giriş dengelenebilir ve sistemler üzerinde eşit olarak dağıtılabilir. Tesislerde, bölünmüş atık su, daha sonra bir alıcı suya (dere, nehir veya göl) yönlendirilmeden önce yenilikçi, modifiye edilmiş SBR işleminin yardımıyla temizlenir.

Referanslar

Madencilik Kampı

Weipa, Sri Lanka

Araştırma Kampı

Ny-Ålesund, Norveç

0 +
Dünya Çapında Kullanıcı
0 +
Ülkede
0
Uzman çalışanıyla