Endüstriyel Atık Su Arıtma

Endüstriyel atık su, çoğunlukla sanayi ve ticarette üretim tesisleri ve konteynerleri temizlerken oluşur. Bu tür atık su, endüstri türüne bağlı olarak çok farklı özelliklere sahip olabilir. Besleme hacmi, kir konsantrasyonu ve pH değeri genellikle güçlü dalgalanmalara maruz kalır. Atık suyun bileşimi, ürün yelpazesine, üretim programına, su tüketimine ve kullanılan temizlik maddelerine bağlıdır. Yani her sektörün kendine özgü zorlukları vardır.

KLARO GmbH - endüstriyel atık su çözümleri için uzmanlar

Endüstriyel atık su alanında KLARO GmbH, yiyecek ve içecek endüstrisinde oluşan atık suların arıtılmasına odaklanan çözümler sunmaktadır. Gereksinimlere bağlı olarak, atık su ya doğal bir su kütlesine boşaltılmak ya da sızmak için tamamen temizlenebilir. Ayrıca atık su arıtma maliyetlerini azaltmak için genel kanalizasyon şebekesine tahliye için ön işlemden geçirilebilir.

Esnekliği ve sağlamlığı sayesinde KLARO-SBR teknolojisi bu uygulamalar için çok uygundur. Endüstriyel atık su arıtmada yılların tecrübesi ile uzmanlarımız, projeniz için en iyi çözümü oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Her proje, her müşterinin gereksinimlerini karşılayabilmek için bireysel bir yaklaşım gerektirir. Bu alanlardaki projeleriniz için KLARO ekibi ile iletişime geçin. Endüstriyel atık su için eksiksiz hesaplama tabloları KLARO’dan talep edilebilir.

İletişim

Paket Su Arıtma

Paket
Atık Su Arıtma Tesisleri
1-500 Kişi

Yazlık, tatil evi, villalar, siteler ve yerleşim alanları için Alman teknolojisi ile biyolojik atık su arıtma ve su geri dönüşüm ile yeniden kullanım.
İzmir ve Tüm Türkiye’de.

Özel Proje
Atık Su Arıtma Tesisleri
1.500 m³'e kadar

Pazar lideri KLARO'nun tamamen biyolojik SBR - atık su arıtma sistemi, 10.000 kişiye kadar kullanıcı için özel olarak hazırlanmış ideal bir çözümdür!

Endüstriyel Atık Su Arıtma tesislerinden
Referanslar

Süt ve sür ürünleri, gıda, içecek işleme tesisleri…

Süt İşleme Tesisleri

24 kişi
Serraval, Fransa

Müstakil ev, süt işleme tesisleri

25 kişi
Grainbach, Almanya

Şaraphane

80 kişi
Cenevre, İsviçre

0 +
Dünya Çapında Kullanıcı
0 +
Ülkede
0
Uzman çalışanıyla