Temizdir

KLARO atık su arıtma ile mekanınız olması gerektiği kadar temiz! Kötü koku derdiniz ortadan kalkacak.  Vidanjör hizmetleri ile çok daha az karşılaşacaksınız. Klaro ONE modeli için yaklaşık 24 ayda bir ve sadece çamur temizliği için vidanjör gerekmektedir. 

Güzel ülkemizin çevresini temiz tutuyoruz!

İster bir bağ evinde, ister yazlıkta doğada yaşamak istiyorsanız KLARO sizin için en ideal seçenektir. KLARO’nun atık su arıtma tesisi ile güzel ülkemizin eşsiz doğasını temiz tutmanıza yardımcı oluyoruz. Biyolojik atık su arıtma sistemi ile atıklarınız çevreniz kadar temiz ve doğal. Ayrıntılı bilgi ve teklif almak için hemen bize ulaşın!

Değerli suyunuzu boşuna harcamayın!

Atık sularınızdan kişi başı 150 litreye kadar bahçe sulama vb işler için kullanabileceğiniz suyu yeniden geri kazanacaksınız.

Ekonomik

Herkesin günde 150 litre atık su ürettiğini biliyor muydunuz? Bu değerli su artık kaybolmuyor. Klaro Yeniden Kullanım sistemimiz bu suyu tekrar kullanmanızı sağlar.  (Bahçe sulama vb...) Sistemimiz şaşırtıcı derecede az elektrik tüketiyor! Örneğin 5 kişilik bir Klaro ONE kanalizasyon arıtma tesisi sadece bir televizyon kadar elektrik harcar. Halihazırda bir foseptik çukurunuz varsa, KLARO sisteminizi bu foseptik çukuru içine kurabiliriz. 

Vidanjöre boşuna para harcamayın!

Artık foseptiğinizin rahatsız edici kokularını ve sık sık vidanjör ile olan randevularınızı artık unutabilirsiniz. Klaro ONE modellerinde kalan çamuru 24 ayda bir vidanjör ile temizletmeniz yeterlidir.

Kolay Kurulur

KLARO atık su arıtma sistemi plastik tanklarda olabileceği gibi beton (beton) tanklarda da kurabilir. (Halihazırda bir foseptik çukurunuz varsa, KLARO sisteminizi içine kurmak için kullanabiliriz.). Klaro ONE sistemimiz için tek odacıklı bir çukur yeterlidir! 5 kullanıcılı bir sistemin kurulumu bir kişi tarafından yaklaşık yarım günde tamamlanmaktadır.

Kolay & Güvenilir

Atık su ayırma teknolojimiz; Dalgıç pompa yerine hava pompası kullanıyoruz. Atık su içinde herhangi pompa ve ayrıca elektrikli veya mekanik hiç bir parça bulunmamaktadır.  Güçlendirme kitimiz; paslanmaz çelikten ve atık suya dayanıklı plastikten yapılmıştır.  Kullanıcı dostu otomatik çalıştırma.  Çamurun uzaklaştırılması için tesisin tamamı değil, sadece çamur depolama tankının boşaltılması gerekir.

Önceki Yatırımlarınızı Koruyun!

Halihazırda beton veya plastikten yapılmış bir septik tankınız varsa, çoğu durumda onu KLARO teknolojisi için kullanmaya devam edebilirsiniz. Paket atık su arıtma tesisimizi kurmanız yeterlidir.

Minimum çaba – maksimum temizlik

Halihazırda bir septik tankınız varsa, çoğu durumda bunu atık su arıtma teknolojimiz için kullanabilir ve yatırımınızı koruyabiliriz. Sistemlerimiz minimum elektrik tüketimi ile çalışır ve maksimum temiz sonuçlar verir. Bu şekilde, KLARO atık su arıtma tesisi yatırımınızı mümkün olan en kısa sürede amorti edebilirsiniz!

Yasalara Uygun

2872 sayılı çevre kanununun tüm gerekliliklerini yerine getiriyoruz. Daha temiz bir Türkiye için üzerinize düşeni yapmanız KLARO ile çok kolay! Tüm KLARO ürün ve hizmetleri 24 ay garanti kapsamındadır. 

Temizdir

KLARO atık su arıtma ile mekanınız olması gerektiği kadar temiz! Kötü koku derdiniz ortadan kalkacak. 

Vidanjör hizmetleri ile çok daha az karşılaşacaksınız. Klaro ONE modeli için yaklaşık 24 ayda bir ve sadece çamur temizliği için vidanjör gerekmektedir. 

klaro su arıtma, su atırma, su ayrıştırma, foseptik, su geri dönüştürme, evde kullanılan suyun bahçede yeniden kullanımı, klaro izmir, klaro türkiye, 

Ekonomiktir

Herkesin günde 150 litre atık su ürettiğini biliyor muydunuz?

Bu değerli su artık kaybolmuyor.

Klaro Yeniden Kullanım sistemimiz bu suyu tekrar kullanmanızı sağlar.  (Bahçe sulama vb...)

Sistemimiz şaşırtıcı derecede az elektrik tüketiyor! Örneğin 5 kişilik bir Klaro ONE kanalizasyon arıtma tesisi sadece bir televizyon kadar elektrik harcar.

Halihazırda bir foseptik çukurunuz varsa, KLARO sisteminizi bu foseptik çukuru içine kurabiliriz. 

Kolay Kurulur

KLARO atık su arıtma sistemi plastik tanklarda olabileceği gibi beton (beton) tanklarda da kurabilir. (Halihazırda bir foseptik çukurunuz varsa, KLARO sisteminizi içine kurmak için kullanabiliriz.).

Klaro ONE sistemimiz için tek odacıklı bir çukur yeterlidir! 5 kullanıcılı bir sistemin kurulumu bir kişi tarafından yaklaşık yarım günde tamamlanmaktadır.

Çalıştırması Kolay & Güvenilir

Atık su ayırma teknolojimiz; Dalgıç pompa yerine hava pompası kullanıyoruz. Atık su içinde herhangi pompa ve ayrıca elektrikli veya mekanik hiç bir parça bulunmamaktadır. 

Güçlendirme kitimiz; paslanmaz çelikten ve atık suya dayanıklı plastikten yapılmıştır. 

Kullanıcı dostu otomatik çalıştırma. 

Çamurun uzaklaştırılması için tesisin tamamı değil, sadece çamur depolama tankının boşaltılması gerekir.

Yasalara Uygun

2872 sayılı çevre kanununun tüm gerekliliklerini yerine getiriyoruz. Daha temiz bir Türkiye için üzerinize düşeni yapmanız KLARO ile çok kolay!
Tüm KLARO ürün ve hizmetleri 24 ay garanti kapsamındadır. 

Bugün KLARO ile tanışmak için bize ulaşın. 

Paket Su Arıtma

Paket
Atık Su Arıtma Tesisleri
1-500 Kişi

Yazlık, tatil evi, villalar, siteler ve yerleşim alanları için Alman teknolojisi ile biyolojik atık su arıtma ve su geri dönüşüm ile yeniden kullanım.
İzmir ve Tüm Türkiye’de.

Özel Proje
Atık Su Arıtma Tesisleri
1.500 m³'e kadar

Pazar lideri KLARO'nun tamamen biyolojik SBR - atık su arıtma sistemi, 10.000 kişiye kadar kullanıcı için özel olarak hazırlanmış ideal bir çözümdür!