KLARO Dönüşüm/Yükseltme Kiti

Kanalizasyon tankındaki bileşenlere yükseltme kiti diyoruz. Her proje için ayrı ayrı bir araya getirilir ve çok çeşitli konteyner türlerine ve boyutlarına uyarlanabilir.

KLARO yalnızca yüksek kaliteli ve sağlam yerleşik parçalar kullanır. Tüm bileşenler, kanalizasyona dayanıklı plastik veya paslanmaz çelikten yapılmıştır. Konsept, KLARO ilkesine dayanmaktadır:

Mekanik YOK – Pompa YOK – Atık suda elektrik parçası YOK.

Bu, teknolojiyi özellikle güvenilir ve dayanıklı kılar.

Aşağıdaki avantajlar KLARO dönüştürme kitini rakiplerinden ayırır:

Hava Taşıyıcı

Airlift.Blue ve Hızlı Taşıyıcı Sistem

Havalandırma

Örnekleme

Hava Hortumları

Boş Boru Tapası

aritma-1-1
aritma-2_314x300
previous arrow
next arrow

Hava Girişi

KLARO’da tüm su ve çamur pompalama işlemleri dalgıç pompalarla değil, basınçlı hava kaldırıcılarla çalışır. Suya ve ayrıca daha büyük katılara ek olarak, bunlar bozulma ve aşınmasız olabilir. İşlevsellik, “devasa pompa ilkesine” dayanmaktadır. Gerekli olan basınçlı hava, kabın dışında kontrol kabininde bulunan bir hava kompresöründen gelir. Kaldırıcıların kendileri, en iyi taşıma davranışının akıllı bir enine kesit, uzunluk ve üflenen hava miktarı seçiminden kaynaklanacağı şekilde tasarlanmıştır. KLARO’da üç tip kriko arasında ayrım yapıyoruz:

KLARO hava krikolarının özel özellikleri:

Avantajları

Airlift.Blue ve Hızlı Taşıyıcı Sistemi

Airlift.blue basınçlı hava kaldırıcılar, 20 kişiye kadar küçük sistemler için özel olarak geliştirilmiştir. Bunlar, bir şişirme işleminde HDPE’den üç farklı boyutta üretilir ve bu nedenle son derece sağlamdır. Krikolar özellikle KLARO-Quick destek sistemimize takılmak için uygundur ve bu nedenle bölmeye kolayca yerleştirilebilir. Daha sonra kontrol amacıyla çıkarmak da mümkündür. Konsollar 14 cm’ye kadar çeşitli duvar genişlikleri için mevcuttur. Alternatif olarak, krikolar konteyner duvarlarına ayrı ayrı monte edilebilir.

Özellikleri

Faydaları

Havalandırma Cihazı

Havalandırma cihazı, bir kanalizasyon arıtma tesisindeki en önemli bileşenlerden biridir. Güvenilir ve olabildiğince ince olmalı. Bu nedenle KLARO’da, pervaneli yüzey havalandırıcıları kullanılmaz, ancak kabın dibinde basınçlı hava bulunan membran havalandırıcılar kullanılır.

Üflenen hava, bozunma işlemleri için mikroorganizmalar tarafından gereklidir ve aynı zamanda aktif çamurun dolaştırılmasına hizmet eder. KLARO, yalnızca EPDM’den yapılmış yüksek kaliteli, düşük plastikleştirici membran havalandırıcılarla çalışır.

Faydaları

Örnekleme

Özelliker

Faydaları

KLARO DN400 Örnekleme

KLARO numune alma şaftı DN400, herhangi bir kanalizasyon arıtma tesisinin arkasına yerleştirilebilen harici, ayrı bir numune alma şaftıdır. Entegre örneklememiz mümkün olmadığında (örn. Daha büyük kanalizasyon arıtma tesisi, alan olmaması vb.) veya mevcut kanalizasyon arıtma tesislerinde (kendi veya rakip) bir örneklemenin güçlendirilmesi gerektiğinde kullanılır.

KLARO numune alma şaftı DN400, yeni DWA A221’in tüm gereksinimlerini karşılar. Bu gereksinimler:

Avantajları

Kanalizasyon tankına entegre edilmiş önceki numune alma cihazlarımız bu gereksinimleri karşılar (KLARO ve GRAF ürünleri için geçerlidir). Diğer birçok üretici henüz uygun bir çözüm bulamadı – ya hiç örnekleme yok ya da çok küçük ya da sadece örnekleme şişeleri. Burada da entegre örnekleme cihazlarımız mevcut gereksinimleri karşılamak için kullanılabilir veya iyileştirilebilir.

Yeni: Alternatif olarak, küçük bir harici plastik numune alma şaftı da sunuyoruz. Bu, herhangi bir küçük kanalizasyon arıtma tesisinin arkasına yerleştirilebilir.

Hava Hortumları

Özellikleri

Avantajları

Boş Boru Tapaları

Özellikleri

Avantajları

0 +
Dünya Çapında Kullanıcı
0 +
Ülkede
0
Uzman çalışanıyla