KLARO atık su arıtma teknolojisi için başarının tarifi!

Hem KLARO küçük atık su arıtma tesislerini hem de daha büyük tesisler için kanalizasyon arıtma teknolojisini yerleşik ilkelere göre geliştiriyor ve satıyoruz. Bu, yüksek kalite ve hizmet standartlarımızı kalıcı olarak sağlama şeklimizdir.

Teknik İlkeler

Modülerlik İlkesi

Teknik İlkeler

Atık suyun içinde hareketli, elektronik parçalar veya pompalar YOK!

Çünkü verimlilik – uzun ömür – sürdürülebilirlik her şeyden önce gelir!

Atık su arıtma tesislerimizde, atık su tankı ve makine teknolojisi daima mekansal olarak ayrılmıştır. Daha hassas elektrikli bileşenler kanalizasyon, kir, agresif gazlar, yüksek nem, böcekler vb. ile temas etmez.
Makine teknolojisi güvenli bir şekilde kurulur ve operatör ve bakım teknisyeni için kolayca erişilebilir. Kaliteye ve dayanıklılığa büyük önem verilmektedir. Septik tanktaki tüm bileşenler atık suya dayanıklı plastik veya paslanmaz çelikten yapılmıştır. Daha fazla bilgi edin
Kontrol kabinleri profesyonel olarak üretilmiştir ve yüksek kaliteli kompresörler, modern step motor teknolojisi ve akıllı kontrollerle donatılmıştır. Daha fazla bilgi edin

Septik Tank

Makine teknolojisi

Sistem bireysel ihtiyaçlara göre bir araya getirildi

Modülerlik

Bir atık su arıtma tesisi planlarken, resmi ve yapısal gereksinimlere ek olarak, bireysel müşteri gereksinimleri de önemli rol oynar.

Tüm yaygın drenaj sınıfları, çeşitli kanalizasyon tankları, güçlendirme kitleri, iç ve dış mekan kurulumları için kontrol kabinleri ve kapsamlı aksesuarlar için PIA tarafından onaylanmış imalat müfettişliği onaylarının yanı sıra üretici beyanlarına sahibiz.

Böylece her kanalizasyon arıtma tesisi, ihtiyaçları karşılamak için ayrı ayrı bir araya getirilebilir. Ve gerekirse, daha sonraki bir tarihte de yükseltilebilir.

0 +
Dünya Çapında Kullanıcı
0 +
Ülkede
0
Uzman çalışanıyla