IFAT 2023 Fuarında KLARO

IFAT 2023 Fuarında KLARO

germanEmbassador
saudis
team2
previous arrow
next arrow

IFAT Avrasya Fuarı, 27-29 Nisan 2023 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Gösteri Merkezinde gerçekleşti. Dünyanın en önemli su ve atık su yönetimi gibi çevre teknolojileri fuarı olan IFAT 2023 başarıyla sona erdi.

Biz de KLARO’nun Türkiye özel iş ortağı olarak, üçüncü kez bu seçkin fuarda yerimizi aldık. Almanya Federal Ekonomi Bakanlığı’nın düzenlediği ortak standımızda birbirinden değerli söyleşi ve görüşmelerde bulunduk. Özellikle “10, 20 ve 40’lık konteynerlerde mobil atık su yönetimi” konusundaki yeniliklerimiz ve sistemlerimizin internet üzerinden rahatlıkla izlenip kontrol edilebildiği “Web Monitor” uygulamamız büyük bir ilgiyle karşılandı.

Bilcev/İzmir ve Akvakuant/İstanbul gibi değerli Türk partnerlerimizle yaptığımız çok değerli ve yapıcı görüşmelerimizin yanısıra, “Türkiye için akıllı atık su çözümlerimiz” konulu standımızda 15’ten fazla ülkenin delegasyon grubunu başarıyla ağırlamanın mutluluğu yaşıyoruz.

Ayrıca Almanya Türkiye Büyükelçisi Sayın Jürgen Schulz, Kuzey Makedonya Çevre Bakanı Sayın Hristinyona Odzaklieska ve Suudi Arabistan Resmi Temsil Heyetini 30 yıldan fazla bir süredir koruduğumuz güvenilir imajımız ile standımızda ağırlamak bizim için büyük bir onur olmuştur.

Başarı ile geçirdiğimiz IFAT-2023’te çok değerli fikir alış verişleri, güvenilir iş ilişkileri ile çevre için çalışan değerli insanlar ile tanışma fırsatları edindik. KLARO olarak atık su yönetimi için yarattığımız çözümlerle, daha da büyüyoruz.

Fuara katılıp bizi ziyaret eden ve desteklerini esirgemeyen herkese buradan teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir