KLARO Paket Atıksu Arıtma Tesisleri

Paket Su Arıtma

KLARO Paket Atıksu Arıtma Tesisleri

KLARO’dan biyolojik paket atıksu arıtma tesisi satın aldığınızda, 30 seneden fazla pazar tecrübesi, Avrupa pazar liderliği ve dünya genelinde 80’den fazla ülkede satılan ürünlerimizin avantajlarından yararlanırsınız.

Paket Su Arıtma Sistemlerimiz Size Özeldir

Bizim için her müşteri, özel gereksinimlerine göre  %100 müşteri memnuniyetine uygun olarak çalıştığımız bireysel bir proje niteliğindedir.

Ön proje aşamasında, yapılan her talep, alan gereksinimleri, boyut, tüketim vb. gibi tüm parametreleri içeren, projeye özel olarak uyarlanmış bir proje planıdır. 1 ile 500 kullanıcı arasındaki boyutlar için çözümlerimizle, sistemimizi “bina blok prensibi”ne göre organize ediyor ve her biri Alman prensiplerine göre planlanmış, en yüksek kalitedeki malzemelerle en ince ayrıntısına kadar üretilmiş modüllerimizi birleştiriyoruz. Böylece tamamlanan sistemimiz, yerindeki gereksinimleri tam olarak karşılayan özel bir ölçüye uygun bir takım elbise gibi tam olarak oturmaktadır.

Paket Atık Su Arıtma Sistemleri

 

Hemen ürünlerimizi inceleyin!

Rakiplerimizden Çok Daha Avantajlıyız. Çünkü;

Müşterilerimiz Klaro Paket Atık Su Arıtma Sistemlerinin yüksek standartlarından aşağıdaki şekillerde fayda sağlamaktadır:
– Yüksek kaliteli bir biyolojik arıtma tesisi için cazip fiyatlar
– Sadece 1 kişi tarafından bile yapılabilecek kolay montaj imkanı
– Son derece düşük işletme maliyetleri (örneğin tatil evleri için sistemler, bir televizyon setinin enerji tüketimine benzer bir güç tüketimine sahiptir)
– Tamamen çevre dostu: çünkü müşterilerimizin en güzel saatlerini geçirdiği ortamın tabii ki kirlilikten uzak olması gerekir ve öyle kalması sağlanır!

Son Derece Esnek ve Daha Düşük Maliyetliyiz

Paket su artıma sistemlerimiz standartlaştırılmış olsa da, bireysel durumlara modüle edilen sistemlerimiz neredeyse tüm durumlarda mevcut septik tanklara (foseptik) kurulabilir ve bu şekilde maliyetlerde de bu noktada tasarruf etmenizi sağlar.

Septik tank için inşaat malzemesi konusunda da son derece esneğiz: beton, plastik veya metal olsun fark etmez:
Kişisel KLARO paket atıksu arıtma tesisinizi tüm tip ve şekillerdeki tanklara kurabilirsiniz!

Daha fazla bilgi almak için, hemen bizimle iletişime geçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir