klaro su arıtma, su atırma, su ayrıştırma, foseptik, su geri dönüştürme, evde kullanılan suyun bahçede yeniden kullanımı, klaro izmir, klaro türkiye, 

KLARO Paket Arıtma Tesisleri 1-500 Kişi (75 m³'e kadar)

Çevre ve cüzdanınız için en ideal çözüm!
Pazar lideri KLARO'nun tamamen biyolojik paket atık su arıtma tesisleri, 1-500 kullanıcı için en ideal çözümdür! Eviniz için en doğru seçim olarak atık su arıtma teknolojisinde 30 yılı aşkın deneyime sahip Alman Kalitesini tercih edin. KLARO ile minimum elektrik tüketen, neredeyse hiç bakım gerektirmeyen ve kendini kısa sürede amorti eden bir sisteme sahip olacaksınız! KLARO olarak Alman kalitesi ve dünya çapında 70 ülkede 30 yılı aşkın sektör deneyimiyle size en iyi hizmeti sunuyoruz.

Evsel Kullanım Paket Modelleri

Atık su ile ilgili yasal düzenlemelere uyum sağlamak ister misiniz? Güzel ülkemizi temiz tutmaya katkıda bulunmak ister misiniz? Değerli suyun israf edilmesini istemezsiniz değil mi? Kıymetli suyunuzu tekrar kullanarak para tasarrufu yapmak ister misiniz? ÇOK İYİ! Tüm bunlar için Almanya'nın önde gelen markası KLARO, Türkiye'de size mükemmel çözümler sunuyor. - Made in Germany kalitesiyle - 30 yıllık deneyim ve 80 ülkede başarılı kullanımıyla!

Biyolojik paket atıksu arıtma tesislerimiz için sizlere 4 farklı model seçeneği sunuyoruz. Elbette hepsi ünlü ve iyi bilinen 1A KLARO kalitesinde. Bu, her müşterinin ihtiyaçlarına uygun ideal modeli mümkün olan en düşük fiyata bulacağından emin olabileceğimiz anlamına gelir.

Klaro ONE

Klaro ONE modelimiz KLARO'nun heyecan verici özel bir özelliğidir! Biyolojik atık su arıtımı yalnızca tek bir odada gerçekleştirilebilir. Sistem tamamen aerobik olarak çalıştığından, yakın mesafede bile hiçbir koku oluşmaz. En çok satan Klaro ONE paket arıtma tesisimiz hem plastik hem de beton foseptik tankları için uygundur. Kurulumu kolaydır ve sadece 1 kişi tarafından kısa sürede yapılabilir. Klaro ONE minimum düzeyde elektrik kullanıyor ve kalan çamurun yalnızca 24 ayda bir Vidanjör'den pompalanması gerekiyor.
Klaro ONE - 1 ila 500 kullanıcı arasındaki ihtiyaçlar için ideal çözüm. .............................=> I WANT INFOS!
1

ONE - Aqualisto

“ONE Aqualisto” modelimiz başlangıç ​​modelimizdir. Orijinal Klaro ONE'ın tüm özelliklerine sahiptir ancak pistonlu kompresör yerine diyaframlı kompresöre sahiptir. Başlangıç ​​modeli ONE Aqualisto, 1 ila 15 kullanıcıya kadar mevcuttur.

.............................=> I WANT INFOS!
1
Paket Atık Su Arıtma Sistemleri

Klaro KLASIK

Klasik aerobik ve anaerobik
SBR teknolojisi
2 veya 3 hazneli plastik
veya beton septik tanklar için
1  ila 500 kullanıcı için
1